Prídte sa pozrieť do nášho štúdia v Námestove
Máte otázky? Zavolajte nám na 0911 901 842 alebo napíšte na info@eya-interier.sk

Infolinka

0911 901 842
info@eya-interier.sk

alebo

Napíšte nám

Váš nákupný košík je prázdny

naspať 25.10.2017

Ako na zariadenie interiéru?

Kúpili ste si nový byt, ktorý chcete čo najviac prispôsobiť svojim predstavám o dokonalom bývaní?

Myslíte si, že súčasné zariadenie interiéru Vášho bytu potrebuje nutnú zmenu, ktorá z neho vytvorí atraktívny priestor na život? Práve pre Vás je tu interiérové štúdio EYA interiér.

Navrhnúť a zariadiť interiér je časovo i organizačne náročnou úlohou. Pri hľadaní tých najoptimálnejších riešení sú nevyhnuté skúsenosti, zručnosti ako aj prehľad o ponuke na trhu. Ak však túto prácu za Vás urobí niekto, kto ju robí rád, na výsledku to musí byť vidieť.

Zakladáme si na jedinečnosti, a preto máte u nás v EYA interiér istotu, že Váš byt, dom, hotel, penzión bude naozaj originálom. Okrem návrhu interiéru Vám všetky systémy vyrobíme priamo na mieru, vďaka čomu môžete do vašich priestorov umiestniť naozaj akýkoľvek interiérový prvok, o akom ste snívali.

Premyslene pracujeme s priestorom, hmotou, kompozíciou a materiálmi. Vytvárame jedinečný priestor s nadčasovým dizajnom, ktorý harmonicky prepája interiér. Zverte návrh do našich rúk a získajte tak záruku unikátnosti a tej najvyššej kvality jeho zariadenia.

Nebojme sa farieb a čerpajme inšpiráciu z prírody. Zmena farebnej palety a rôzne prírodné útvary sú výborným podnetom na to, aby sme tieto skúsenosti a vzácne pozorovania pretransformovali do interiéru.

Zaujali Vás naše produkty? Alebo na nás máte otázku ?
Máme vlastný showroom
Nájdete u nás najširšiu ponuku
Sme na trhu od roku 2004
Dovážame od tých najlepších