Prídte sa pozrieť do nášho štúdia v Námestove
Máte otázky? Zavolajte nám na 0911 901 842 alebo napíšte na info@eya-interier.sk

Infolinka

0911 901 842
info@eya-interier.sk

alebo

Napíšte nám

Váš nákupný košík je prázdny

naspať 25.10.2017

Všade dobre, doma...

Oravci sú známi tým, že si potrpia na svoje bývanie. O svoje domovy – či už sú to domy alebo byty – sa veľmi radi a dobre starajú. Keď si zariaďujú nové bývanie, dbajú na výber podláh, obkladov, nábytku, doplnkov...

Oravci sú známi tým, že si potrpia na svoje bývanie. O svoje domovy – či už sú to domy alebo byty – sa veľmi radi a dobre starajú. Keď si zariaďujú nové bývanie, dbajú na výber podláh, obkladov, nábytku, doplnkov... dajú si záležať na tom, ako to vyzerá vnútri i vonku, svoje domovy výzdobou prispôsobujú sviatkom. Prečo je to tak? Možno preto, lebo domov reprezentuje rodinu,  a rodina je naozaj veľkou hodnotou.

Doma sa chce každý cítiť dobre, no nie každý to aj dosiahne. Aj keď sú vzťahy veľmi dôležité, tentokrát nebude reč o nich. Na to, ako sa doma cítime má totiž vplyv aj niečo iné – zariadenie interiéru. Či už ide o zariadenie úplne nového bývania, alebo chceme vdýchnuť nový život tomu starému, nakoniec sa vždy ocitneme  v obchode, kde má hlavné slovo interiérový dizajn.

Výber materiálov ako sú záclony, poťah na sedačke alebo koberce, výber farieb podľa typu miestnosti, ale aj rozloženie nábytku či orientácia na svetovú stranu – to všetko  hrá úlohu v tom, ako sa budete doma cítiť. Viete o tom, ktorá farba podporuje chuť do jedla, a ktorá spôsobuje, že sa pri pozeraní televízie budete cítiť nervózne?

Pre človeka, ktorý sa interiérovým dizajnom nezaoberá je to ťažká otázka. Ak si navyše máte vyberať sami z neskutočného množstva obchodov v blízkom Poľsku, kde sa tak radi všetci obraciame, veľmi rýchlo nás z toho rozbolí hlava. Našťastie v Námestove je miesto, kde nájdete odborné poradenstvo ohľadom interiérového dizajnu, ale aj skvelý výber všetkého, čo k tomu potrebujete – EYA interiér.

Napriek tomu, že sa môžu pochváliť zariaďovaním interiéru v kaštieli obľúbeného slovenského seriálu Búrlivé víno, či pravidelne sledujú trendy v oblasti bývania na veľtrhoch v zahraničí, pri vstupe do predajne sa budete cítiť  ako doma. Pokojná atmosféra a nevtieravé poradenstvo prispievajú k tomu, že spokojní odídu tí, ktorí si chcú zariadiť obývačku v top trendoch, ale aj tí, čo hľadajú záclonu do kuchyne. Sú absolútni odborníci na závesné a tieniace systémy – hľadáte moderné garniže, rímske rolety, japonské steny? Ste na správnom mieste. Výber dekoračných materiálov  z celého sveta, a jedinečných doplnkov vás očarí. Realizácia u vás doma, či pozitívne referencie sú samozrejmosťou.

Domov je miesto, kde trávime väčšinu svojho času a je žiadúce mať tam niečo krásne, na čo sa nám každý deň bude dobre pozerať. Urobte si radosť, pretože ide jar, Veľká noc, vaše narodeniny alebo len tak... zaslúžite si to.

Zaujali Vás naše produkty? Alebo na nás máte otázku ?
Máme vlastný showroom
Nájdete u nás najširšiu ponuku
Sme na trhu od roku 2004
Dovážame od tých najlepších